Αρχική Forum ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ νομιζω πως ξανα πεφτω..
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: νομιζω πως ξανα πεφτω..

νομιζω πως ξανα πεφτω.. 10 Ιουλ 2012 00:51 #2948

  • Χριστίνα Σπ.
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Χριστίνα Σπ.
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 3
  • Κάρμα: 0
νομιζω πως ξανα πεφτω...δν θελω...μα νιωθω απαισια χωρις να υπαρχει ιδιαιτερος λογος..νιωθω τελειως μονη μου κι ας ειμαι με τα δικα μου ατομα..νιωθω τς παντες σαν ξενους..τι να κανω??δν αντεχω παλι μανιοκαταθλιψη ουτε αγωραφοβια...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: νομιζω πως ξανα πεφτω.. 10 Ιουλ 2012 03:30 #2949

  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 5
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2
  • Κάρμα: 0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ.ΕΙΜΑΙ 36 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ 20 ΕΧΩ ΔΙΑΓΝΩΣΘΕΙ ΜΕ ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΦΟΒΙΑ.ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΑΡΚΕΤΕΣ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΣΥΝΗΘΙΖΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΚΑΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΧΩ ΒΛΑΣΤΗΜΗΣΕΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΑ.Η ΑΣΘΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΣΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ.ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΡΚΙΝΟ ΓΙΑΤΙ ΠΕΘΑΙΝΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ.ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΟΠΟΙΟΣ ΠΕΡΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΧΘΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΣΤΙΓΜΑ.ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΩ ΑΠΑΘΕΙΑ ΑΠΟΠΡΟΣΩΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ.ΕΧΩ ΣΚΕΦΘΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΠΩ ΑΝΤΙΟ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΜΕ ΚΡΑΤΑΕΙ.ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΟΥ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΠΕΡΙΒΟΛΙ ΑΛΛΑ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΟΣΟ ΣΚΛΗΡΗ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ.ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΛΑΧΕΙΟ.ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ.ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΣΘΕΝΕΙΑ ΑΥΤΗ.ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ!!!ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΙ ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ.ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Χριστίνα Σπ.

Απ: νομιζω πως ξανα πεφτω.. 11 Ιουλ 2012 06:33 #2962

  • Χριστίνα Σπ.
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της Χριστίνα Σπ.
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 3
  • Κάρμα: 0
κωνσταντινε εχεις δικιο..μονο που πλεον δν πηγαινω στ γιατρο κ πλεον δν εχω κ τν δυνατοτιτα να το κανω..πρεπει να ειμαστε δυνατοι..ειμαστε μαζι σ αυτο κ πρεπει να στυριξουμε ο ενας τν αλλο..ποτε δν πηρα φαρμακευτικη αγωγη,δν θελω να παρω ακομη κι αν ειναι απαρετιτο..φοβαμαι ομως πως θα χασω ολους τς ανθρωπους που εχω γυρω μου..δν θελω να ειμαι μονη μου..πρεπει να εχουμε κουραγιο και να αντεξουμε κ θα τα καταφερουμε.. καταλαβαινεις?ξερω πως ειναι ακομη κι αν ποτε δν γνωριστηκαμε εμεις φιλε οι καταστασεις σε κανουν αυτο που εισαι οποτε σε ξερω ξερω πως ειναι!!
Τελευταία διόρθωση: 11 Ιουλ 2012 07:55 από Χριστίνα Σπ.. Αιτία: προσθεσα κατι
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.053 δευτερόλεπτα