Αρχική Forum ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ διπιλικη διαταραχη
Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1

ΘΕΜΑ: διπιλικη διαταραχη

διπιλικη διαταραχη 03 Μαρ 2013 21:52 #3826

  • roulidion
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της roulidion
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 2
  • Κάρμα: 0
γεια σασ και παλι,θα ηθελα τη βοηθεια ανθρωπων με διπολικη διαταραχη.εχει ο αντρασ μου μαζι με ιδεοψυχανσγκαστικη διαταραχη.ενω αρχικα ειχε διαγνωστει μονο για ιδεοψυχανσγκασμο και επαιρνε αγωγη και ενιωθε καλυτερα πριν απο δυο εβδομαδεσ μετα απο ενα επισοδιο μανιασ ογιατροσ διεγνωσε διπολικοτητα και αλλαξε την αγωγη.τωρα ξαναγυρισαμε σε υπομανια καποιεσ φορεσ συνοδευομενη και απο ιδεεσ του τυπου μηπωσ του εχουν κανει μαγεια και τα παθαινει ολα αυτα,ετσι πιστευει.ο γιατροσ λεει θελει καιρο μεχρι να πιασουν τα φαρμακα.εγω φοβαμαι επειδη ειμαι εγκυοσ γιατο μελλον.θα ηθελα τισ εμπειριεσ σασ πανω στοθεμσ.θσ γινει καλα; οντωσ αργουν τα χαπια (σεροκουελ ντεπακιν και λεξοτανιλ παιρνει)
.βοηθηστε με.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

διπιλικη διαταραχη 08 Απρ 2013 18:28 #3928

  • McHouse
  • ( Επισκέπτης )
  • Το Άβαταρ του/της McHouse
auto pou tha voithisei gia tis idees einai to seroquel kai ontws autes oi idees den tha eksafanistoun apo tin mia mera stin alli, ta lexotanil prepei na ton iremoun ligo kai ta depakine tha ton voithisoun makroprothesma me tis diakimanseis stin diathesi. fantazomai oti tha epairne antikatathliptika gia tin ideopsyxanagkastiki ki auto tha ton esteile se mania/hypomania apo tin stigmi pou ta ekopse tha perasei min anoisixeis!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

διπιλικη διαταραχη 10 Μαϊ 2013 05:34 #4112

  • jinna
  • ( Μέλος )
  • Το Άβαταρ του/της jinna
  • ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗΣ
  • Φρέσκος Boarder
  • Δημοσιεύσεις: 12
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
  • Κάρμα: 0
Καλη μου Roulidion καλησπερα κ καλωσορισες.
κατ'αρχην σου ευχομαι να σου ζησει το μωρακι σου(φανταζομαι οτι γεννησες)!
Δεν ξερω αν διαβασες την ιστορια μου με τη διπολικη διαταραχη αλλα ταλαιπωρηθηκα πολυ αφ'ενος γιατι δεν μου ταιριαζαν τα φαρμακα που επαιρνα αφ'ετερου οταν εβλεπα οτι πηγαινα καλυτερα τα εκοβα.Δεν αποδεχομουνα την αρρωστεια μου με τιποτα.Εδω κ 4 σχεδον χρονια ειμαι οπως ημουνα κ πριν να αρρωστησω,μπορω να σου πω κ πιο δυνατη!!!Αποκτησα ομως κ μια μεγαλη ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΑΓΑΠΗ ΤΑΦΑΡΜΑΚΑ ΜΟΥ!Τα λατρευω οσο λατρευω τα παιδια μου,εχω συμφιλιωθει μαζι τους,το πηρα αποφαση οτι θα τα παιρνω σ'ολη μου τη ζωη κ ειμαι ο.κ.
Συμπτωματικα παιρνω τα ιδια με τον αντρα σου εκτος απο το Lexotanil που εγω δεν παιρνω.
Μη στεναχωριεσαι θα φτιαξουν τα πραγματα,δωσ'του το χρονο του κανε υπομονη στασου διπλα του χωρις να δινεις υποσταση κ βαρυτητα στα τυχον παραξενα του θα δεις οτι ολο κ θα καλυτερευει,μονο μην κοψει τα φαρμακα.
Η ψυχοθεραπεια βοηθαει πολυ,η μουσικη και η καθε ειδους ασκηση(η ενεργοποιηση γενικα)
Θα εχετε τωρα κ το μωρακι σας να ασχολειστε!SUPER!!!!Kαλο ξημερωμα κ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.269 δευτερόλεπτα